Реставратори відновили ще двоє історичних дверей на вул. Стрийській
«Увесь низ коробки прогнив, був відсутній поріг, довелося багато над цим попрацювати. Також ми змінили частину елементів, які прогнили. Ковані елементи були погнуті, тож довелося реставрувати й метал», – каже майстер Андрій Федоришин.
Двері-віяло особливі тим, що можуть відчинятися у дві сторони, звідти й відповідна назва. З ними довелося попрацювати більше. Майстри вирівнювали балки, ремонтували завіси, підбирали ручки за аналогами, які були характерні для такого типу брам.
Цікаво, що між дверима-віялом і вхідними дверима є тамбур із дубової фанери. Він був у жалюгідному стані. Тож мешканці вирішили відновити його вже поза програмою – самостійно профінансували реставрацію.

.jpg)
.jpg)
.jpg)