У центрі Львова демонтували два кіоски, які перешкоджали реконструкції громадських просторів
05 вересня 2022, 15:17
Пресслужба ЛМР
Як повідомили у департаменті містобудування ЛМР, у центральній частині міста демонтували дві тимчасові споруди: одну забрали з проспекту Свободи, іншу – з вулиці Волоської.
«Кіоск, що стояв біля Театру ім. Заньковецької, власник демонтував сам, а павільйону на вул. Волоській довелось допомогти – його демонтували працівники КП «Адміністративно-технічне управління».
Наступний крок – упорядкування території після господарювання МАФів. На Волоській це зробить приватна компанія, яка взяла на себе реконструкцію громадського простору», - зазначають у департаменті містобудування.

