Мер Львова прокоментував важливі рішення, які не підтримали депутати

  • 08.07.2021, 15:16
  • Пресслужба ЛМР
Львівські депутати не підтримали закупівлю 100 тролейбусів для міста в українського виробника, а також придбання в лізинг апарату МРТ для лікарні швидкої допомоги. Міський голова Андрій Садовий розкритикував це рішення депутатів та назвав таку їхню позицію популізмом.

фото: Роман Балук

«Якщо ви спитаєте в депутатів, чи підтримують вони українського виробника, усі скажуть: так-так, звичайно. А коли питання виноситься в сесійну залу, то «Самопоміч» підтримує, а більшість колег із інших фракцій – ні. А чому? Та вони самі не знають, чому. Можливо, їм так сказали голосувати. Але списки, хто і як голосував, треба робити публічними, щоб громада міста знала своїх «героїв». Львів за останні роки інвестував у виробництво власних автобусів, трамваїв та тролейбусів на заводі «Електрон» 1,5 млрд грн. Держава також багато обіцяє, але ці обіцянки наразі не реалізовуються. Єдині ми тут, у Львові, допомагаємо. Тож коли депутати так вставляють ніж у спину, це неправильно. Можна робити життя кращим вже сьогодні-завтра. А можна бавитись у політичні ігри. Логіки в цьому немає. Це просто популізм. Тобто ми підтримуємо національного виробника, Світовий банк дає нам пільгові умови, львів’яни отримують користь, всі за! А депутати, можливо, мають шкурні інтереси та бояться їх озвучити, а потім торгуватимуться», – зазначив Андрій Садовий.

За словами мера, схожа ситуація – і щодо рішення про закупівлю апарата МРТ: «Ми всі прекрасно знаємо, що на нас чекає осіннє зростання захворюваності. Нам потрібне нове обладнання. А депутати взяли й не підтримали лізинг для лікарні швидкої допомоги. Логічно пояснити це неможливо – це якась алогічна дія. Можливо, навколишнє середовище впливає, можливо – популізм зашкалює. Мені за це прикро», – додав міський голова.

Результати поіменного голосування депутатів можна переглянути за посиланнями: №1 та №2.