У Винниках ремонтують каналізацію

  • 21.12.2016, 11:13
  • 817
  • Прес-служба ЛМР
Як проінформували у ЛМКП «Львівводоканал», у грудні розпочали роботи з ремонту каналізаційної мережі м. Винники. Комунальники уже проклали 430 метрів напірного трубопроводу від вулиці Стрілецької до вулиці Кільцевої. У даний час тривають роботи з прокладання самопливного колектора на вулиці Сагайдачного, що у майбутньому дозволить забезпечити централізованим водовідведенням понад 60 житлових будинків.

Каналізаційні мережі у м.Винники перебувають у аварійному стані. В основному, це сталеві та бетонні трубопроводи, побудовані у 70-х роках, які вичерпали свій експлуатаційний термін. Тут часто відбуваються аварії, стічні води потрапляють у водойми та грунти, що ускладнює екологічну ситуацію. Відтак, депутати Львівської міської ради прийняли ухвалу про фінансування інфраструктури м. Винники з бюджету міста Львова. Цьогоріч розпочата робота по розробці проектно-кошторисної документації для реконструкції 3-х каналізаційних перекачувальних станцій «Кільцева», «Стрілецька», «Дмитерка», будівництва напірних колекторів між зазначеними станціями, будівництва самопливних колекторів на вулицях Джерельна, Франка, Берегова.

«Наразі ми завершили роботи з будівництва колектора від вулиці Стрілецької до вулиці Кільцевої. Натомість, роботи на вулиці Сагайдачного триватимуть до березня 2017 року. Наступного року плануємо виконати модернізацію насосних станцій та побудувати самопливні колектори. Безперечно, це залежатиме від вчасного фінансування зазначених об’єктів», - повідомили у ЛМКП «Львівводоканал».

Роботи фінансуються відповідно до ухвали ЛМР № 793 від 14.07.2016 р.