Станом на 07.00 год до прибирання міста залучено 52 одиниці снігоприбиральної техніки

  • 15.01.2017, 06:43
  • 3432
  • Христина Процак
Як повідомили на «гарячій» лінії міста, сьогодні станом на 07.00 год ранку до прибирання доріг та хідників від снігу було залучено 52 одиниці техніки. Загалом для посипання використано 387 м куб піскосуміші. Техніка продовжує працювати.

фото Олег Кохан

Відтак, до прибирання було залучено: 30 піскорозкидувачів, 2 навантажувачі, 20 тракторів.

Снігоприбиральна техніка продовжує працювати. Мешканців просять не паркувати машини у недозволених місцях, аби не заважати роботі снігоприбиральної техніки.

За інформацією Львівського гідрометцентру, сьогодні по місту місцями невеликий сніг та мокрий сніг. На дорогах ожеледиця.  Вітер південно-західний, 5 – 10 м/с. Температура повітря вночі 5 – 10° морозу, вдень 0 – 5° морозу. 16 січня очікується без істотних опадів. На дорогах ожеледиця.  Вітер  південно-східний, 5 – 10 м/с.  Температура повітря вночі 10 – 15° морозу, в горах 18 – 23° морозу;  вдень 3 – 8° морозу.

Управління з питань надзвичайних ситуацій ти цивільного захисту населення ЛМР рекомендує водіям під час ускладнення погодних умов за можливості утриматися від поїздок на власному транспорті, а тим, хто виїхав – бути максимально уважними за кермом, обирати помірну швидкість і дотримуватись безпечної дистанції між транспортними засобами, вмикати фари. Слід пам’ятати, що під час ожеледиці на дорожньому покритті збільшується гальмівний шлях, саме тому необхідно обирати безпечний швидкісний режим, враховувати інтенсивність руху, а також особливості і стан транспортного засобу. Максимально обережними закликають бути і пішоходів.