«По стратегії ми розпочали роботу, і на сесії 26 січня це питання буде включене в порядок денний», - А. Садовий про сміттєпереробний завод

  • 19.01.2017, 12:47
  • 712
  • Марія Демчина
Як розповів сьогодні під час позачергової сесії Львівської міської ради мер Львова Андрій Садовий, цьогоріч у Львові почнуть будувати завод з глибинної переробки сміття, який стане першим якісним заводом в Україні такого типу. Це питання буде включене на порядок денний пленарного засідання 26 січня.

«Ситуацію у місті бачать всі. Сьогодні є біда, і її треба вирішувати негайно. В цьому році ми почнемо будувати завод з глибинної переробки сміття. Ми збудуємо його, і це буде перший якісний завод в Україні. По стратегії ми розпочали роботу, і на сесії 26 січня це питання буде включене в порядок денний. Ми проводимо активну роботу, працюємо з міжнародними організаціями. Я прекрасно усвідомлюю цю ситуацію, яка сьогодні є, тому прошу, колеги, з розумінням поставитись. Сьогодні є біда, а коли є біда, всі повинні бути разом», - звернувся до депутатів міський голова Львова Андрій Садовий.