«Ми цього року будемо починати будівництво заводу з глибинної переробки сміття», - А. Садовий

  • 24.01.2017, 15:10
  • 1147
  • Христина Процак
Міський голова Львова Андрій Садовий розповів, що цього року місто має розпочати процес будівництва заводу з глибинної переробки сміття. Також мер закликам мешканців не піддаватись на провокації та заклики блокування тих чи інших територій Львова.

«Так, дійсно є проблема можливості зсуву. Цю проблему треба унеможливити. Думаю, що прем’єр-міністр обов’язково дасть доручення ДСНС, щоб вони долучились до процесу і спокійно провели усі роботи, щоб не було біди», - розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Також мер розповів, що на території брикетувальних станцій будуть встановлені камери і всі он-лайн зможуть відстежувати роботу пресу.

«Там, де ці перевантажувальні станції були, ми їх узаконили. Ми нові станції не будемо створювати без консультацій та розмов з мешканцями. Привезти нове обладнання, новий прес – це досить довго, треба більше місяця. Будемо спілкуватись з людьми, проводити громадські слухання. Там, де зараз є прес, який встановлюють, і йде блокування, буде відеонагляд і в он-лайн режимі ви зможете побачити усе, що там робиться», - додав мер Львова Андрій Садовий.

Також мер повідомив, що серед польських міст, які запропонували Львову свою допомогу, є м. Люблін, Варшава, Вроцлав, Перемишль.

«Польські міста готові допомагати, але є нюанси польського законодавства. Ми зараз працюємо з юристами, бо є відповідні норми. Згода від них є. Я говорив з Любліном, з Перемишлем, з Вроцлавом, були у нас представники з Варшави. Наші польські колеги шоковані, коли зрозуміли суть нашої проблеми. Є солідарність міст, громад, люди об’єднуються і йдуть на допомогу один одному. А в нас дуже часто люди, які мають допомагати, цього не роблять. З такою ситуацією важко будувати Україну, треба бути разом. Думаю, громада буде тільки сильніша через такі випробування. Це такий період у нашому житті», - додав Андрій Садовий.

Мер розповів, що цього року місто планує розпочати процес будівництва заводу з глибинної переробки сміття.

«Якщо буде дальше йти блокування по лінії міністерства щодо виділення коштів Європейського інвестиційного банку, можливо треба буде виділяти місцеві кошти на будівництво заводу. Ми цього року будемо починати будівництво заводу з глибинної переробки сміття. Це буде механіко-біологічна технологія», - додав Андрій Садовий.

Також мер закликав мешканців бути свідомими та не піддаватись на провокації і заклики до блокування тих чи інших територій міста.

«Нема проблеми на вул. Стрийській, на Рясне. Це люди штучно хочуть зробити ці проблеми, керовані бандитами 90-их. Велике прохання до львів’ян не піддаватись на провокації. Це стабільні провокатори, які хочуть дестабілізувати ситуацію в місті. Ми повинні показати нашу силу і не йти на поступки бандитам», - додав Андрій Садовий.