«Тільки за цей тиждень заблоковано 18 машин», - С. Бабак про блокування вивезення сміття зі Львова

  • 02.03.2017, 14:43
  • 949
  • Марія Демчина
Як прозвітував сьогодні під час сесії директор міського департаменту житлового господарства та інфраструктури Сергій Бабак, продовжується блокування вивозу сміття зі Львова по полігонах всієї України. За останній тиждень затримано 18 машин зі сміттям, які їхали за попередньою домовленістю.

 «Ми продовжуємо працювати в жорсткій блокаді щодо вивезення сміття саме зі Львова. За інформацією перевізників, тільки за цей тиждень заблоковано 18 машин в межах України. Ті машини, які їхали за попередньою домовленістю, зупиняють, ставлять їх на штраф-майданчик, завертають, тобто ситуація знову стає незрозумілою.

Є переповнені майданчики, але критичної ситуації немає. Щоденно працюємо над пошуком нових полігонів в межах Львівщини, і директор «Львівспецкомунтрансу» постійно у відрядженнях, щоб організовувати домовленості вивозу сміття на інші полігони», - зауважив директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Сергій Бабак. 

Також на сесії мали заслухати інформацію директора Львівського комунального підприємства «Львівспецкомунтранс, але питання перенесли. Як пояснив Сергій Бабак, директор підприємства займається пошуком полігонів, куди вивозити сміття зі Львова.