«Департамент з питань поводження з ТПВ вчора юридично зареєстрували», - С. Бабак

  • 23.05.2017, 16:20
  • 1841
  • Максим Бадік
Сьогодні у Ратуші компанія Egis та посадовці Львівської міської ради презентували напрацювання щодо проекту «Міська стратегія поводження з твердими побутовими відходами для міста Львова: техніко-економічне обґрунтування інтегрованої системи поводження з ТПВ, включаючи збір відходів, переробку та утилізацію». Під час прес-конференції заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Бабак розповів про департамент з питань поводження з ТПВ.

фото: Олександр Мазуренко

«Департамент вчора був юридично зареєстрований. Зараз буде оголошений конкурс на директора департаменту. Думаю, що він запрацює з 1 червня. Пропонував цю ідею з грудня-листопада, що має бути підрозділ. Нарешті є рішення – дякую депутатам, що підтримали.

Актуальне питання людей, що готові піти туди працювати. Чим скорше прийдуть фахівці, тим краща буде робота. Роботи буде багато – у мене, наприклад, тільки сміття займає 60-70% щодня. Ті люди, які є – працюють над цим. Ми переглядаємо людей – якщо у вас є фахові люди або ви готові – приходьте», - звернувся до представників ЗМІ Сергій Бабак.

відео: Андрій Андрух