«На перенакопичених майданчиках зі сміттям проведуть дезінфекцію», - Сергій Бабак

  • 23.05.2017, 16:23
  • 1685
  • Ганна Пищула
Зважаючи на критичну ситуацію у Львові з вивезенням сміття та з метою забезпечення санітарного стану міста, усі ЛКП Львова уклали додаткові угоди з перевізниками ТПВ щодо дезінфекції майданчиків.

фото: Олександр Мазуренко

«Ситуація із вивезенням ТПВ у Львові залишається складною Рівень перенакопичених майданчиків коливається в межах 20-40%. Переговори з містами області по меморандуму йдуть надзвичайно важко.

Тому, зважаючи на цю ситуацію та з метою забезпечення санітарного стану міста Львова, усі 44 ЛКП Львова уклали додаткові угоди з перевізниками ТПВ, які працюють на їх території, про те, що, якщо температура зовнішнього повітря становитиме більше + 5 0С і більше доби не вивозилося сміття з певного майданчику, перевізник має проводити дезінфекцію.

У свою чергу перевізники підписали договір на реалізацію цього завдання з обласним комунальним підприємством ЛОР «Профілактична дезінфекція». Відповідно до цього договору вони будуть проводити дезінсекцію, дератизацію, дезінфекцію перенакопичених майданчиків. Тобто будуть обробляти перенакопичені майданчики спеціальними розчинами, які не будуть давати можливості розповсюджуватися інфекціям, комахам, мухам, щурам.

Також скеруємо прохання до голів ОСББ та керівників відомчих будинків зробити теж саме», - розповів Сергій Бабак, заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства.

відео: Андрій Андрух