Найкритичніша ситуація щодо вивезення сміття зі Львова у компанії «АВЕ Львів»

  • 05.07.2017, 11:50
  • Прес-служба ЛМР
У місті залишається чимала кількість перенакопичених відходами майданчиків. Найкритичніша ситуація щодо вивезення сміття зі Львова у компанії «АВЕ Львів». Про це під час наради доповіли голови районів міста.

Як повідомили у Франківській районній адміністрації, станом на зараз у районі не вивезеними є 58 майданчиків, 49 з них були на обслуговуванні компанії «АВЕ-Львів». Вчора вивезли лише два майданчики: на вул. Котляревського, 49 і вул. Глибокій, 5.

За інформацією Шевченківської районної адміністрації, в районі перенакопичені 75 майданчиків, 61 з них – компанії «АВЕ Львів».

«Ситуація критична. Особливо по перевізнику «АВЕ». Забирають по 1-2 в день, але це дуже мало. Навіть не забирають денної норми, тому ситуація залишається складною», - сказала Надія Банах, голова Шевченківської РА.

У Залізничному районі критично переповненими є 13 майданчиків, більшість з яких на території ЛКП «Граніт», які обслуговувала компанія «АВЕ». З 18.00 вчорашнього вечора до ранку сьогодні забрали всього 4 майданчики.

У Личаківському районі, за словами голови Личаківської  РА Івана Лозинського, було два критичні майданчики біля гуртожитків університету. Сьогодні їх очистили, але це відбулось в режимі розірвання угод з компанією АВЕ на їх обслуговування, та налагодженням роботи з компанією «ГрінЕра».

Що ж до ситуації у Сихівському районі, то за словами в.о. голови Сихівської РА Володимира Івасюка, 146 майданчиків є переповнені, 133 з них – компанії АВЕ. Учора вивезли усього 5 майданчиків.