З бюджету міста Львова виділено 25 млн. грн. обласній адміністрації за послуги з вивезення сміття

Сьогодні, 7 липня, виконавчий комітет ЛМР затвердив три рішення «Про зміни до міського бюджету на 2017 рік». Згідно з одним із них, із загального фонду міського бюджету виділяється субвенція обласному бюджету на відшкодування послуг вивезення твердих побутових відходів у сумі 25 млн. грн. Це перший транш.

фото: Олександр Мазуренко
Фото: Олександр Мазуренко

«Ми платимо 25 млн. грн. області, щоб вона виконувала функції з вивезення відходів. Це «золота» ціна. Ніде в Україні немає таких прецедентів, щоб платити мільйони за вивезення сміття. Але безпека громадян для нас є на першому місці», - підкреслив міський голова Львова Андрій Садовий під час засідання виконавчого комітету.

Також виконавчий комітет прийняв рішення про виділення з резервного фонду міського бюджету 1 млн. 494 тис. грн. для проведення невідкладних аварійних робіт з виведення з аварійного стану підпірної стінки на вул. Лисенка, 43; та затвердив надходження субвенції з обласного бюджету міському бюджету в розмірі 840 тис. грн. для покращення матеріально-технічної бази в навчальних закладах міста, відповідно до Програми розвитку освіти Львівщини.