Ремонтні бригади на вул. Личаківській працюють за продовженим робочим днем

  • 29.11.2017, 13:19
  • 653
  • Ганна Пищула
На вул. Личаківській триває капітальний ремонт дороги. Роботи виконує підрядна організація ТзОВ «Онур» на замовлення ЛКП «Львівавтодор». Цього тижня ремонтні бригади почали працювати за продовженим робочим днем: з 08.00 год і до 22.00 год.

«Цього тижня ремонтні бригади почали працювати за продовженим робочим днем: з 08.00 год і до 22.00 год. Планують за таким графіком працювати доти, доки дозволятимуть погодні умови», - розповів Олег Береза, директор ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, з 25 березня розпочався капітальний ремонт вул. Личаківської (на ділянці від вул. Мечникова до вул. Пасічна). Тендер на виконання робіт виграла компанія «Онур». Орієнтовна вартість робіт – 6 млн. євро. Тут буде проведена капітальна реконструкція дорожнього покриття, заміна трамвайної колії, контактної мережі і, найголовніше – ремонт усіх комунікацій, зокрема колектора.

Реконструкція вулиці здійснюється у три етапи. Перший етап – це роботи на перехресті вул. Личаківської з вул. Мечникова. Другий етап – роботи на ділянці від вул. Круп’ярської до вул. Б.Котика. І третій етап – від вул. Б.Котика до вул. Пасічної.

У серпні були повністю завершені роботи на перехресті вул. Личаківської і Мечникова. Тут замінено 30 м колектора діаметром 1200 мм, який знаходився на глибині 7,5 м. Замощені тротуари, викладена бруківка і поставлено 8 опор контактної мережі. З 18 вересня здійснюється повноцінний рух трамваю.

На ділянці дороги від перехрестя вулиць Личаківська-Мечнікова до вул. Б.Котика вже прокладено 370 метрів колектора. Залишилося виконати роботи по влаштуванню колектора на перехресті вул. Личаківська – вул. Котика – вул. Мучна.

Також проведено 600 м водопроводу, по 300 м з обох сторін дороги з підключенням до житлових будинків. Зроблено 2000 м2 тротуару і 490 м колії. Замощено дорожню частину бруківкою – 3750м2.