«Вся снігоприбиральна техніка вночі працюватиме», - І. Маруняк

  • 02.12.2017, 17:28
  • Христина Процак
За словами Ірини Маруняк, директора департаменту житлово-комунального господарства, у зв’язку з погіршенням погодних умов, в місті працює снігоприбиральна техніка. Робота буде тривати і вночі. Зранку до прибирання будуть залучені працівники ЛКП.

«Станом на сьогоднішній день на чергуванні 56 одиниць техніки, зараз працює 12 одиниць, о 14.00 год працювало 23 піскорозкидувачі, посипали мости і підйоми. Техніка працюватиме також ввечері та зранку. Також завтра зранку до прибирання будуть залучені працівники ЛКП», - розповіла Ірина Маруняк.

Стежити за роботою снігоприбиральної техніки он-лайн можна тут: http://lviv.art-security.com/report/graph

Нагадаємо, загальна кількість техніки, яка буде задіяна для прибирання міста в зимовий період, - це 141 одиниця. З них 120 одиниць – це техніка ШРП районів, 21 одиниця – це техніка, яка є в Сихівському районі. ЇЇ обслуговує приватна компанія, яка виграла тендер.

Також цього року закуплено нову техніку: 5 піскорозкидувачів МАЗів і 2 тракторці. На це було виділено 10 млн. грн. Техніка зареєстрована і готова надавати відповідні послуги. На нову техніку встановили GPS-трекери.

Закуплено 15 тис. м3 піскосуміші. Частина її є на базі в ШРП, решта буде довозитися. Окремо ще закуплено сіль, щоб була змога зробити більш концентровану піскосуміш.

Львівський регіональний центр з гідрометеорології інформує, що по території Львівської області та м. Львову в найближчі 2-3 години із збереженням до кінця доби 2 грудня місцями сильний мокрий сніг та сніг.