ЛМКП «Львівтеплоенерго» здійснює подачу опалення і гарячої води до усіх споживачів у Львові: гарячу воду не беруть 4 будинки

  • 06.12.2017, 12:16
  • Ганна Пищула
Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», станом на ранок підприємство подає опалення і гаряче водопостачання до усіх споживачів у м. Львові. Однак 4 будинки не беруть гарячу воду, у зв’язку із ремонтними роботами з ліквідації поривів у будинковій системі. Роботи виконують балансоутримувачі будинків.

Станом на ранок опалення отримують усі споживачі ЛМКП «Львівтеплоенерго» у Галицькому, Личаківському, Сихівському, Франківському та Шевченківському районах – це 1607 будинків. Також підприємство подає опалення до 11 будинків у м. Винники.

Гаряча вода подається до усіх будинків - 1115 будинків. Однак 4 будинки не беруть гарячу воду, у зв’язку із ремонтними роботами з ліквідації поривів у будинковій системі. Роботи виконують балансоутримувачі будинків.

У Личаківському районі 1 будинок на вул. Шафарика, 7 не отримує гарячу воду через ремонт у внутрішньобудинковій системі. Роботи виконує ЛКП «Дім».

У Сихівському районі будинки на вул. Карманського,19, вул. Ярославенка, 22, 22а не отримують гарячу воду через порив у внутрішньобудинковій системі. Роботи з ліквідації пориву проводить ЛКП «Житловик-С».

«Ми подаємо опалення і гарячу воду до усіх будинків. Однак, вночі стався порив у внутрішньобудинковій системі в будинку на вул. Карманського, 19. Тому три будинки у Сихівському районі не беруть гарячої води через ліквідацію пориву. Така ж ситуація в будинку на вул. Шафарика, 17.», - розповіли у ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Нагадаємо, в опалювальному сезоні 2017-2018 року ЛМКП «Львівтеплоенерго» подаває опалення до 1619 житлових будинки, гарячу воду до 1115 будинків, 197 освітніх закладів (школи, садочки) та 51 медичного закладу (лікарні, поліклініки).