Сьогодні до будинків у Личаківському районі Львова вода подаватиметься з пониженим тиском, а частина вулиць буде без води

  • 07.12.2017, 09:45
  • Ганна Пищула
Як проінформували у ЛМКП «Львівводоканал», сьогодні, 7 грудня, у Личаківський район Львова вода подаватиметься з пониженим тиском, а частина вулиць буде без води через проведення робіт з переврізки новозбудованого водопроводу на насосній станції «Кривчиці».

«У зв’язку з проведенням планових робіт з переврізки новозбудованого водопроводу діаметром 500 мм на водопровідній насосній станції «Кривчиці», сьогодні, 7 грудня, з 09.00 год і до 20.00 год. подача води у Личаківський район Львова буде здійснюватиметься з пониженим тиском, а в мікрорайон обмежений вулицями: вул. Козацька – вул. Кошова – вул. Табірна – вул. Тракт Глинянський (непарна сторона від №1 до №161, парна від №2 до №152), вул. Личаківська (непарна сторона від №181 до №283, парна від №150 до №232) – вул. Таджицька – вул. Пасічна (непарна сторона від №1 до №71, парна від №2 до №84) – вул. Медової Печери – вул. Майорівка – вул. Садівнича – вул. Стешенка – вул. Соколина – вул. Латвійська – вул. Каштанова – вул. Глухий Кут – вул. Центнерівка – вул. Некрасова – вул. Пекарська і прилеглі до них вулиці водопостачання буде припинено.», - повідомили у ЛМКП «Львівводоканал».

Адміністрація ЛМКП «Львівводоканал» просить мешканців вказаних вулиць створити необхідний запас води та вибачити за тимчасові незручності, пов’язані з проведенням необхідних робіт.