ЛМКП «Львівтеплоенерго» здійснює подачу опалення і гарячої води до усіх споживачів у Львові: гарячу воду не беруть 2 будинки

  • 07.12.2017, 10:00
  • Ганна Пищула
Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», станом на ранок підприємство подає опалення і гаряче водопостачання до усіх споживачів у м. Львові. Однак 2 будинки не беруть гарячу воду через ремонтні роботи у внутрішньобудинковій системі. Роботи проводять балансоутримувачі будинків.

Станом на ранок опалення отримують усі споживачі ЛМКП «Львівтеплоенерго» у Галицькому, Личаківському, Сихівському, Франківському та Шевченківському районах – це 1607 будинків. Також підприємство подає опалення до 11 будинків у м. Винники.

Гаряча вода подається до 1115 будинків. Однак 2 будинки не беруть гарячу воду.

У Личаківському районі у будинку на вул. Шафарика, 7 мешканці не отримують гарячу воду через ремонт у внутрішньобудинковій системі. Роботи виконує ЛКП «Дім»

У Шевченківському районі у будинку на вул. Мазепи, 27 мешканці не отримують гарячу воду через ремонт у внутрішньобудинковій системі. Роботи виконує ЛКП «Північне-411».

Як наголошують у ЛМКП «Львівтеплоенерго», до вище перелічених будинків гаряча вода подається. Однак, поки балансоутримувачі будинку проводять ремонтні роботи, будинок гарячу воду не бере.

Нагадаємо, в опалювальному сезоні 2017-2018 року ЛМКП «Львівтеплоенерго» подаває опалення до 1619 житлових будинки, гарячу воду до 1115 будинків, 197 освітніх закладів (школи, садочки) та 51 медичного закладу (лікарні, поліклініки).