Сесія доповнила Правила благоустрою м. Львова

  • 07.12.2017, 15:57
  • Марія Демчина
Щоб забезпечити відповідальність керівників ОСББ, ЖБК, ЛКП, управлінських компаній, мешканців та приватного сектору за укладення договорів на вивезення побутових відходів, сесія Львівської міської ради внесла доповнення до Правил благоустрою м. Львова. За відповідну ухвалу проголосували 46 депутатів.

Зі слів Ірини Маруняк, директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, районні адміністрації та департамент житлового господарства провели аналіз укладених ОСББ угод на вивезення побутових відходів. За інформацією районних адміністрацій, угод на вивіз ТПВ немає, в основному, в новозбудованих і малозаселених будинках ОСББ.

«Це дає можливість притягати до відповідальності у випадку, якщо не кладені угоди з перевізниками сміття. Адмінкодексом передбачена відповідальність на фізичних  осіб – від 340 до 1360 грн., на юридичних осіб – від 850 до  1700 грн. Сьогодні є проблема, бо відповідні структури не укладають угоди на вивезення ТПВ, і це навантаження лягає на мешканців – мешканці мають більше платити за вивезення сміття», - зазначила Ірина Маруняк, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Відтак, щоб забезпечити відповідальність за укладення договорів на вивезення відходів, сесія внесла  доповнення у Правила благоустрою м. Львова, зокрема розділ «20.Відповідальність громадян та юридичних осіб за порушення у сфері благоустрою території», доповнено пунктом: «20.1.32. Відсутність у підприємств, установ, організацій, ОСББ, ЖБК, громадян, які користуються чи володіють житловими та нежитловими приміщеннями (будівлями,спорудами) договору на вивіз побутових відходів із спеціалізованими організаціями».