Аварійно-ремонтні роботи на магістральному водогоні ще тривають: у Личаківському районі протягом дня працюватимуть водовозки

  • 10.12.2017, 09:44
  • 5709
  • Христина Процак
Як повідомили в департаменті житлово-комунального господарства, аварійно-ремонтні роботи на магістральному водогоні «Плугів-Винники» ще тривають. Протягом дня для мешканців Личаківського району працюватимуть водовозки з питною та технічною водою. Також місто працює з приватними підприємцями для забезпечення довезення питної води до вулиць, де нема водопостачання. Графік роботи таких водовозок буде повідомлено згодом.

«Працівники ЛМКП «Львівводоканал» ліквідовують масштабну аварію, яка трапилась на водогоні. Планується, що о 18.00 год сьогодні розпочнеться подача води за обмеженим графіком. Зараз тривають складні зварювальні роботи на об’єкті, де трапилась аварія. Плануємо завтра з 06.00 год ранку відновити подачу води у звичному режимі. Комунальне підприємство має три водовозки, які протягом дня подаватимуть питну та технічну воду. Зараз ведемо перемовини з приватними компаніями, щоб залучити до роботи також їхні водовозки. Найперше воду буде подано в лікарні, які розташовані у Личаківському районі, пізніше водовозки працюватимуть за визначеними адресами. Адреси роботи приватних водовозок буде повідомлено додатково», - розповіла Ірина Маруняк, директор департаменту житлово-комунального господарства.  

Нагадаємо, трапилась аварія на магістральному водогоні «Плугів-Винники», через що частина вулиць у Личаківському районі без води. Витік стався на магістральному водогоні у селі Чижиків. Тому з 9 грудня припинено подачу води в Личаківський район до часу завершення ремонтних робіт.  

ЛМКП «Львівводоканал» просить мешканців вибачити за незручності, пов’язані з аварією.