Сьогодні зранку в місті працювало 33 одиниці снігоприбиральної техніки

  • 18.12.2017, 10:32
  • Ганна Пищула
Вночі та зранку (з 20.00 год 17 грудня і до 06.00 год 18 грудня) в місті працювало 33 одиниці снігоприбиральної техніки. Також використано 357 м3 піскосоляної суміші.

У Сихівському районі, вночі та зранку працювало 5 одиниць техніки, у Шевченківському районі працювало 7 одиниць снігоприбиральної техніки; у Залізничному районі – 8 одиниць техніки, у Галицькому районі – 4 одиниці техніки, у Франківському районі – 4 одиниці техніки. В основному, до роботи були залучені піскорозкидувачі, навантажувачі та трактори. Назагал у усіх районах міста було використано 357 м3 піскосоляної суміші для посипання доріг.

Нагадаємо, стежити за роботою снігоприбиральної техніки он-лайн можна тут: http://lviv.art-security.com/report/graph

Загальна кількість техніки, яка буде задіяна для прибирання міста в зимовий період, - це 141 одиниця. З них 120 одиниць – це техніка ШРП районів, 21 одиниця – це техніка, яка є в Сихівському районі. Її обслуговує приватна компанія, яка виграла тендер.

Також цього року закуплено нову техніку: 5 піскорозкидувачів МАЗів і 2 тракторці. На це було виділено 10 млн. грн. На нову техніку встановили GPS-трекери.

Закуплено 15 тис. м3 піскосуміші. Частина її є на базі в ШРП, решта буде довозитися. Окремо ще закуплено сіль, щоб була змога зробити більш концентровану піскосуміш.