Завтра буде призупинено подачу води до частини будинків у м. Винники, а Личаківський район вода подаватиметься за графіком

  • 20.12.2017, 13:19
  • Ганна П’єх
Як повідомили у ЛМКП «Львівводоканал», завтра, 21 грудня, буде призупинено подачу води до частини будинків у м. Винники, а у Личаківський район Львова, обмежений кількома вулицями. Вода подаватиметься за графіком.

У зв’язку з ліквідацією витоку води на магістральному водогоні «Винники-Довга», діаметром 1000 мм, завтра, 21 грудня, з 08.00 год і до 24.00 год буде призупинено подачу води в м. Винники обмежене вулицями: вул. Стрілецька, вул. Грушевського, вул. Шептицького, вул. Яворницького, вул. Калнишевського, вул. Галицька, вул. Січова, вул. Сагайдачного, вул. Долинна.

Також у Личаківський район Львова, обмежений вулицями: вул. Довга, вул. Дж. Вашингтона, вул. Шафарика, вул. Пасічна. вул. Лисинецька, вул. Ярошинської, вул. Китайська, вул. Садівнича, вул. Глухий Кут. Вода буде подаватися за графіком – з 06.00 год до 09.00 год та з 18.00 год до 21.00 год.

Стабільне водопостачання слід очікувати з 22 грудня.

Адміністрація ЛМКП «Львівводоканал» просить створити необхідний запас води та вибачити за тимчасові незручності, пов’язані з проведенням необхідних робіт.