Світлофор на вул. Кн. Ольги (напроти ЖК «Добра оселя») встановлено: з наступного тижня він запрацює у звичному режимі

  • 22.12.2017, 15:04
  • Ганна Пищула
Як повідомили в управлінні інженерного господарства ЛМР, з наступного тижня запрацює світлофорний об’єкт на вул. Кн. Ольги (напроти житлового комплексу «Добра оселя», трамвайна зупинка «вул. Аркаса»). Станом на сьогодні світлофор встановлено, він працює у «мигаючому режимі».

«Світлофор на вул. Кн. Ольги (навпроти житлового комплексу «Добра оселя», трамвайна зупинка «вул. Аркаса») встановлено. Зараз він знаходиться у «мигаючому режимі», поки тривають юридичні процедури оформлення введення в експлуатацію. З наступного тижня світлофор запрацює у звичному режимі», - розповів Олександр Одинець, начальник управління інженерного господарства ЛМР.

Нагадаємо, 4 серпня цього року на засіданні виконавчого комітету ЛМР було затверджено рішення «Про зміни до переліку об’єктів, видатки на які будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету Львова». Додатково в рішення було внесено встановлення світлофорного об’єкту на вул. Кн. Ольги (навпроти житлового комплексу «Добра оселя»), на місці небезпечного пішохідного переходу. ЖК «Добра оселя» співфінансував встановлення світлофорного об’єкта.