У 2017 році у Львові побудовано 13,42 км каналізаційних мереж

  • 28.12.2017, 11:16
  • Ганна Пищула
У 2017 році побудовано 13,42 км каналізаційних мереж. Роботи відбуваються згідно з розробленою та затвердженою Комплексною Програмою модернізації каналізаційного господарства м. Львова.

Як повідомили в управління інженерного господарства ЛМР, технічними заходами Програми, зокрема, передбачено каналізування неканалізованих районів. Загальна вартість каналізування неканалізованих районів (у 2016р.- 2020р.) – 205 280,0 тис. грн.

У 2017 році побудовано 13,42 км каналізаційних мереж.

Зокрема, виконано роботи з:

- каналізування району вул. Ряснянської – вул. Брюховицької, вул. Станційної – вул. Зимновідської, вул. Січової-Полудневої, вул. Тракт Глинянський (вул. Кошова , вул. Козацька, вул. Табірна, вул. Яричівська), вул. Лучкая – вул. Світла, побудовано напірно-самотічні каналізаційні колектори в смт. Рудно.

- виготовлено проектно-кошторисну документацію для каналізування району вулиць Тарасівська-Подолинського, району «Стара Левандівка» (вул. На Чвертях - Є. Олесницького, вул. Загородня, вул. Пропелерна, вул. Моторна, вул. Д. Чижевського, вул. Г. Чечета, вул. М. Каганця, вул. Л. Мацієвича, вул. Є. Олесницького), вул. Яловець – вул. Букова.

У 2017 році розпочато роботи з:

  •  каналізування вул. Старознесенської (від вул. Богданівської – вул. Балкової)
  • виготовляється проектно-кошторисна документація для каналізування мікрорайону вул. Дорога Кривчицька - вул. Міжгірна, вул. Абхазької, вул. Метлинського, вул. Радехівської, вул. Грядкова – вул. Ковельська, вул. Поворотна, вул. Перехід.

У міському бюджеті на 2017 рік – передбачено 48,5 млн.грн. на каналізування не каналізованих районів.

Як повідомили у ЛМКП «Львівводоканал», на території Львівського обласного клінічного перинатального центру по вулиці Джорджа Вашингтона, 6 у 2017 році виконано роботи по капітальній реконструкції водопровідної насосної станції: ремонт будівлі, повну заміну мереж та обладнання, електричної частини, опалення та вентиляції, облаштування санітарної захисної смуги, автоматизацію технологічних процесів та благоустрій території.

На очисних спорудах міста Львова повністю замінено обладнання 7-го аеротенку на 1-й технологічній лінії очисних споруд та капітально відремонтовано 4 первинних відстійники.

Також у ЛМКП «Львівводоканал» триває робота у сфері енергозбереження спрямована на заміну застарілого обладнання на енергоощадне. Зокрема у 2017 році на 11 свердловинах водозаборів встановлено сучасні насоси та частотні перетворювачі струму. Реалізовані заходи дали змогу знизити споживання електричної енергії на 5%.

«Важливою подією 2017 року підписано меморандум про співпрацю з Національним Фондом Охорони Навколишнього Середовища та Водного Господарства Республіки Польща стало під час ІІІ Міжнародного Екологічного Форуму «Вода та Енергія». Меморандум передбачає залучення польських експертів для розробки майстер-плану реконструкції системи каналізації міста Львова.

Водночас триває реалізація Проекту побудови біогазової станції на очисних спорудах міста Львова, який фінансується за кошти ЄБРР, НЕФКО, Е5Р та кошти міського бюджету», - повідомили у ЛМКП «Львівводоканал»..