Підсумки 2017 року: Львів стає енергоефективнішим

  • 03.01.2018, 11:10
  • Ганна Пищула
Львів стає енергоефективнішим: впродовж 2017 року у місті проведено ряд заходів для зменшення споживання енергоносіїв та перехід на альтернативне паливо.

Індивідуальні теплові пункти.

ЛМКП «Львівтеплоенерго» виконано технічні вимоги на тендер для встановлення 84 ІТП у Шевченківському районі. За кошти ЄБРР у Сихівському районі Львова буде встановлять 409 ІТП. Завершуються тендерні процедури.

Ремонти теплових мереж.

Щоб покращити якість надання послуг та скоротити споживання енергоносіїв ЛМКП «Львівтеплоенерго» виконало реконструкцію котельні на пл. Соборна, 5, вул. Левицького, 8, замінило 7 км теплових мереж. Проведено монтаж теплової мережі до перинатального центру на вул. Дж. Вашингтона, 6. Ведуться роботи по монтажу ЦТП.

Модернізація очисних споруд.

На очисних спорудах повністю замінено обладнання 7-го аеротенку на 1-й технологічній лінії очисних споруд та капітально відремонтовано 4 первинних відстійники. Під час ІІІ Міжнародного Екологічного Форуму «Вода та Енергія» підписано меморандум про співпрацю з Національним Фондом Охорони Навколишнього Середовища та Водного Господарства Республіки Польща, який передбачає залучення польських експертів для розробки майстер-плану реконструкції системи каналізації міста Львова. Триває реалізація Проекту побудови біогазової станції на очисних спорудах міста Львова, який фінансується за кошти ЄБРР, НЕФКО, Е5Р та міста.

Дбаємо про екологію.

ДП «Боднарівка» ЛКП «Зелений Львів» зібрано понад 15,5 тис ламп та 158 термометрів, прийнято та перероблено понад 120 тис. ламп.

Альтернативне опалення

На території міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги приватний інвестор збудував твердопаливну котельню, яка працює на альтернативних видах палива і опалює 8 корпусів лікарні. Таке опалення дозволить заощаджувати близько 1 млн. грн. щорічно.