Підсумки 2017 року: Львів стає комфортнішим

Львів комфортний для мешканців: у 2017 році в усіх районах містах відбувалися капітальні ремонти дворів, хідників, облаштовували сучасні зупинки громадського транспорту та громадські простори, збільшилася кількість зелених насаджень, ремонтувалися парки та житловий фонд – балкони, покрівлі, ліфти.

Ремонти дворів.

Капітально відремонтовано 36 дворових територій. Найбільше двориків у місті облаштовано у Шевченківському районі. Вартість робіт становить 11,5 млн. грн. При облаштуванні внутрішніх дворів використовують бруківку та плитку, бо ці матеріали є екологічно чистими та мають більший термін експлуатації.

Ремонти хідників.

Відремонтували майже більше 100 тис. м2 хідників. Серед найбільших об’єктів - вул. Симоненка, вул. Стрийська, вул. Пулюя, вул. Квітнева, вул. Генерала Чупринки, пр. Червоної Калини, вул. Зубрівська, вул. Виговського, вул. Комарова, вул. Широка, вул. Грицая, вул. Кордуби, вул. Туган-Барановського, вул. Керчинська, вул. Зелена, вул. Костюшка, вул. Плугова, вул. Шевченка, вул. Миколайчука тощо.

Зупинки громадського транспорту.

Встановлено 85 зупинок громадського транспорту за новим європейським зразком.

У місті – світліше.

Замінено та встановлено 284 опори освітлення, 776 світильників та орієнтовно 26 км самонесучого ізольованого проводу й кабельних ліній.

Нові зелені насадження.

Висаджено 5 567 зелених насаджень: 3497 дерев та 2070 кущів.

Громадські простори.

За 5 років у Львові реалізовано проекти понад 30 громадських просторів у всіх районах Львова, з них цьогоріч створено 12.

Оновлюємо ліфтове господарство. 

Проведено капітальний ремонт та заміну ліфтового обладнання, яке вичерпало 25-річний термін експлуатації, у 9 житлових будинках.

Ще один новий фонтан.

Розпочали роботи з капітального ремонту фонтану «Криниця з левами», які повністю завершать у 2018 році. Проведено капітальний ремонт на пл. Є.Маланюка із облаштування питного фонтану. Фонтан розпочне функціонувати у 2018 році.

Оновлення парків.

Проведено роботи з реконструкції трьох парків Львова на суму понад 12 млн гривень.

Парк ім. Івана Павла ІІ

Парк виграв тендер на виконання робіт на суму 5,6 млн гривень. Станом на сьогодні там проведено водовідведення, прокладено доріжки, облаштовано сходи, перила, встановлено освітлення, урни, 100 лавок.

Нові покрівлі.

Виконали ремонт покрівель (капітальні і поточні ремонти) у 324 будинках на суму більше ніж 40 млн. грн.

Ремонти балконів.

У житлових будинках Львова відремонтовано 68 балконів. Найбільше балконів відремонтовано у Шевченківському районі – 31, на суму 2,7 млн. грн. У Галицькому районі відремонтовано дворові балкони на вул. Сєченова, 3, пр. Шевченка, 8 та ін. У Личаківському районі проведено капітальний ремонт на 2 балконах - вул. Генерала Тарнавського, 11 та вул. Личаківська, 55. У Франківському районі відремонтовано дворові балкони на вул. Городоцька, 151, 175, вул. Кропивницького, 12; та індивідуальні балкони на вул. Метрологічна, 6, вул. Гіпсова, 4 (2 балкони), вул. Кастелівка, 16.  У Залізничному районі повністю завершено ремонт балконів на вул. Шараневича, 1, 7, вул. Городоцька, 68, 104, вул. Кортока, 5, вул. Марка Вовчка, 23.

Будинки ОСББ.

У місті 1128 ОСББ охоплюють 1180 будинків. За кредитні кошти провели повну термомодернізацію 3 будинків ОСББ, які скористались програмами відшкодування коштів з міського та державного бюджетів.

Ремонт в будинках ОСББ.

У 9 будинках ОСББ провели ремонтні роботи капітального характеру на суму майже 1,67 млн. грн, ще в одному будинку заплановано їх провести.