На вул. Лукаша ліквідовують витік води
15 січня 2018, 10:37
Ганна П'єх
Як повідомили у диспетчерській службі ЛМКП «Львівводоканал», на вул. Лукаша ліквідовують витік води.
Сьогодні, 15 січня, з 10.00 год до 17.00 год припинено водопостачання на вулицях: Лукаша, Остроградських, Відкрита та прилеглих вулицях, у зв'язку з ремонтними роботами з ліквідації витоку води на вулиці Лукаша, 3Б, 5.
ЛМКП «Львівводоканал» просить вибачити за тимчасові незручності, пов'язані з виконанням аварійно-відновлювальних робіт.