Львівська міська рада вважає ініціативу приватних перевізників щодо оплати за проїзд пенсіонерами такою, що суперечить чинному законодавству

  • 19.01.2018, 15:26
  • Прес-служба ЛМР
Львівська міська рада не підтримує рішення приватних перевізників щодо запровадження оплати за проїзд у транспорті пенсіонерами. У Львові діє затверджений рішенням виконавчого комітету тариф оплати проїзду у громадському транспорті: 5 грн – в автобусах та 3 грн – в електротранспорті. Про це під час брифінгу повідомив заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак.

«На сайті Асоціації перевізників Львівщини розміщено їхнє рішення, яке з нами не погоджувалось», - зазначив Сергій Бабак, заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства.

Львівська міська рада розуміє, що цей тариф є економічно не обгрунтований. Але сьогодні мешканці міста не мають фінансових можливостей платити більше.

Цього тижня з’явилась інформація про те, що приватні перевізники хочуть запровадити на своїх маршрутах обов’язковою оплату за проїзд для пенсіонерів за віком. Львівська міська рада вважає такі дії порушенням чинного законодавства України. Відтак, мерія закликає приватних перевізників не порушувати закон, а також інформує, що жодних подібних ініціатив на комунальних маршрутах, які обслуговує АТП №1, запроваджувати не будуть.

Додатково інформуємо, що з 2016 року держава припинила відшкодовувати кошти за пільгові перевезення пасажирів у міському громадському транспорті.

Нагадаємо, комунальне підприємство АТП №1 обслуговує 20 маршрутів, а також 7 нічних маршрутів.

відео Андрій Андрух