«За вивезення і захоронення сміття ЛОДА платить так само, як платили ми», - Сергій Бабак

  • 24.01.2018, 19:31
  • 878
  • Романа Куць
За даними перевізників, які вивозять сміття з міста, у середньому за місяць на вивезення відходів йде 20 млн гривень, однак Львів відшкодовує області 25 млн гривень щомісяця. Як під час брифінгу пояснив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак, ЛОДА не економить на вивезенні ТПВ, а має додатково 5 млн гривень.

«Ми заявляли у свій час 650 тонн на добу, на пряму ми маємо дані від перевізників і бачимо, що ЛОДА вивозить таку ж саму кількість, як і ми раніше. Тобто ми не завищували цифри, як це казали у ЛОДА. За даними перевізників, у середньому за місяць на відшкодування вивезення сміття йде 20 млн гривень. За сміття ЛОДА платить так само, як платили ми. Якщо у середньому за місяць виходить 20 млн гривень на відшкодування вивезення відходів, то зверху ми платимо за місяць ще 5 млн. Ці гроші ми платимо, тому що була чітка вимога: 300 млн на рік і ми були вимушені погодитись на це. Таким чином, ЛОДА не економить, а має ті додаткові кошти, які місто сплачує, окрім тих, які потрібні на вивезення сміття.

Є ухвала сесії, є рішення, у якому вказано, що ЛОДА до 5 числа кожного місяця має нам надавати інформацію про те, як були використані кошти. Листів щодо отримання інформації написано вже десяток, однак інформацію про використання цих коштів ми не отримали. Але ми маємо оперативні дані і можемо про це говорити. Таким чином, цих 5 млн гривень – це не економія, а те, що місто платить в умовах договору, який був підписаний», - зазначив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак.

відео: Андрій Андрух