Цьогоріч від мешканців зібрали 1245 використаних ялинок для утилізації

  • 26.01.2018, 12:03
  • 865
  • Романа Куць
Різдвяно-новорічні свята закінчились, тому ЛКП «Зелений Львів» організувало збір використаних ялинок від мешканців. Для цього було створено 5 мобільних пунктів збору у різних районах міста для зручності львів’ян. Містяни могли здавати ялинки з 22 січня до 25 січня з 10.00 год до 13.00 год.

«Загалом було 5 пунктів збору, куди люди приносили використані ялинки. Також ЛКП наймало машину, яка збирала по місту, поблизу сміттєвих майданчиків використані викинуті ялинки. По пунктах збору ми отримали 545 ялинок, а решта – 700 – привезли працівники підприємства з території міста на утилізацію. Пізніше ці ялинки мешканців ми використовуватимемо на потреби підприємства: облаштування екодоріжок, удобрення землі й іншу господарську діяльність

Така акція збору ялинок проведена з метою навчити людей до порядку, аби мешканці самостійно приносили ялинку на пункт для утилізації. До нас на підприємство було багато дзвінків, аби пункти збору були майже біля кожного будинку. На жаль, люди можуть купити ялинку на ринку, але утилізувати належним чином або здати на утилізацію - ні. Я надіюсь, що з кожним роком люди все більше навчатимуться такому порядку. Адже минулого року було зібрано приблизно 200 ялинок, а цьогоріч 1245 – це велика кількість», - зазначив Володимир Чишинський, головний інженер ЛКП «Зелений Львів».

Нагадаємо, мобільні пункти збору були розміщені за адресами:

  • м. Львів, вул. В.Великого,14 а (вхід  в кінотеатр «Сокіл», що у парку «Горіховий Гай»;
  • м. Львів, вул. Виговського,34 (Залізнична районна адміністрація);
  • м. Львів, вул.Шафарика,15 (вхід в лісопарк Погулянка);
  • м. Львів, просп. Чорновола, 93( на площі перед ТЦ «Арсен»);
  • м. Львів, вул. Хоткевича (вхід в парк ім. Папи Римського Івана Павла ІІ, поблизу церкви Різдва Пресвятої Богородиці).

Окрім цього, використані ялинки можна кожного дня безкоштовно здати на утилізацію за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 167а (ЛКП «Зелений Львів»). Усі зібрані ялинки будуть використані в якості вторинної сировини.