«Вулицю Личаківську спроектували з врахування інтересів усіх: пішоходів, пасажирів електротранспорту, водіїв авто», - ЛКП «Львівавтодор»

  • 01.02.2018, 11:00
  • 1965
  • Ганна Пищула
Як повідомив в.о. директора ЛКП «Львівавтодор» Роман Познанський, у проекті ремонту вулиці Личаківської враховано інтереси і потреби усіх категорії мешканців Львова – пішоходів, пасажирів електротранспорту та водіїв авто.

фото Andriy Matviyshun

«З минулого року розпочався капітальний ремонт вулиці Личаківської, від перехрестя з вул. Мечникова до вул. Пасічної.

У проекті, відповідно до якого проводяться ремонтні роботи, враховані інтереси і потреби усіх категорій мешканців Львова: пішоходів, пасажирів електротранспорту і водіїв авто. Попередньо, на вул. Личаківській була досить вузька ділянка для трамвайних колій, тому досить важко було розійтися пішоходам на трамвайних зупинках. Зокрема, небезпечною була зупинка «Вулиця Богдана Котика» в напрямку до центру. На цих зупинках було важко пройти і пішоходам і маломобільним особам.

Тому зараз у кількох місцях ми збільшили простір для електротранспорту для того, щоб пасажири могли безпечно пересуватися, та облаштували там зручні зупинки. Відповідно у тих місцях дещо зменшилася ширина дороги для проїзду авто.

Однак, усі зміни відбулися з врахуванням інтересів і потреб усіх категорій мешканців міста та з дотриманням усіх норм і правил безпеки в організації дорожнього руху. Відремонтована вулиця Личаківська буде зручною для усіх», - розповів Роман Познанський.

Нагадаємо, 25 березня 2017 року розпочався капітальний ремонт вул. Личаківської (на ділянці від вул. Мечникова до вул. Пасічна з розворотним кільцем). Тендер на виконання робіт виграла компанія «Онур». Орієнтовна вартість робіт 6 млн. євро. Тут буде проведена капітальна реконструкція дорожнього покриття, заміна трамвайної колії, контактної мережі та інженерних мереж, зокрема колектора.

Реконструкція вулиці здійснюється у три етапи. Перший етап - це роботи на перехресті вул. Личаківської з вул. Мечникова. Другий етап - роботи на ділянці від вул. Круп’ярської до вул. Б. Котика. І третій етап - від вул. Б.Котика до вул. Пасічної.

У серпні були повністю завершенні роботи на перехресті вул. Личаківська-Мечникова. Тут замінено 30 м колектора, діаметром 1200 мм, який знаходився на глибині 7,5 м. Замощенні тротуари, викладена бруківка і поставлено 8 опор контактної мережі. З 18 вересня здійснюється повноцінний рух трамваїв.