«Пресувальна лінія буде використана в роботі сміттєпереробного комплексу», - С. Бабак про майбутнє використання пресувальної лінії

Як розповів Сергій Бабак, заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, пресувальна лінія, яка знаходиться в Рясне, є складовою частиною сміттєпереробного комплексу. Після будівництва комплексу пресувальна лінія буде задіяна там в роботі.

фото: Олександр Мазуренко
Фото: Олександр Мазуренко

«Пресувальна лінія зараз не працює. Вона охороняється, бо там є дороге обладнання. На жаль, місту не дали можливості її змонтувати і вирішити проблему утилізації сміття. Хочу наголосити, що від неї немає жодної екологічної небезпеки, такі лінії працюють по всьому світу, де екологічні стандарти в рази вищі, ніж у нас.

Цю пресувальну лінію плануємо застосувати в роботі на сміттєпереробному комплексі. Це його складова частина. Передбачалося, що поки будується завод, ця лінія буде використовуватися для утилізації сміття. Після будівництва комплексу вона, як складова частина, буде задіяна в процес сортування, компостування і пресування сміття. Ця лінія може пресувати папір, пластик та інше сміття.

Отож, земельна ділянка для будівництва комплексу виділена, буде конкурс, проект і будівництво. Пресувальну лінію там буде задіяно на повну потужність», - розповів Сергій Бабак, заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.