«Велике прохання – не заважати», - мер Львова щодо робіт з рекультивації полігону та будівництва заводу

Міський голова Львова Андрій Садовий сьогодні під час брифінгу зазначив, що місто має план дій щодо проведення робіт з рекультивації полігону в с. Великі Грибовичі та будівництва сучасного сміттєпереробного комплексу. Зараз очікуються відповідні дозвільні документи.

«Я не бачу жодних проблем, щоб фахівці могли прийти і оглянути полігон, але це треба робити в рамках чинного законодавства. З цього не треба робити великої політики. Ми сьогодні знаємо, що роботи і як. Нам треба взяти усі відповідні погодження, щоб активно рухатись по питаннях рекультивації, по питаннях інфільтратів, будівництву заводу. Велике прохання – не заважати. Ми пережили сміттєву блокаду», - розповів Андрій Садовий, міський голова Львова.

Нагадаємо, як розповів під час засідання обласної комісії з питань ТЕБ і НС заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак, проект по дамбі на Грибовицькому сміттєзвалищі є і він пройшов експертизу, але дамбу ще не вводили в експлуатацію, бо не завершені ще всі роботи. Щодо ділянки, де стався зсув, то по цьому проект також зроблений і зараз перебуває на експертизі, тому очікують висновку.

відео: Андрій Андрух