Львівська міська рада вкотре звернулась до Малехівської сільської ради з проханням надати в оренду ЛКП «Збиранка» земельну ділянку для реалізації проекту рекультивації полігону

  • 06.02.2018, 14:13
  • Романа Куць
У п’ятницю, 2 лютого, відбулось позачергове засідання обласної комісії ТЕБ і НС. На засіданні голова Малехівської сільської ради зазначив, що вони готові надати в оренду ЛКП «Збиранка» земельну ділянку для реалізації проектів, пов’язаних з рекультивацією Грибовицького полігону. Львівська міська рада звернулась до Малехівської сільської ради з метою офіційно підтвердити або спростувати інформацію, яку було озвучено на засіданні комісії ТЕБ і НС.

«Під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 02.02.2018 року Вами було озвучено інформацію про готовність Малехівської сільської ради надати в оренду ЛКП «Збиранка» на період реалізації проектів, пов’язаних з рекультивацією полігону, земельну ділянку поблизу полігону ТПВ, на якій розташовані частина озер-збірників фільтрату та частина ТПВ, які зсунулись зі схилу.

Враховуючи наведене, звертаюсь до Вас з проханням офіційно підтвердити або спростувати інформацію», - йдеться у листі заступника міського голови Львова Сергія Бабака голові Малехівської сільської ради Володимиру Сеньковському.

Нагадаємо, офіційних листів до Малехівської сільської ради було надіслано понад 10. Перший такий лист було відправлено 07.06.2016 року з проханням надати дозвіл на розроблення детального плану території згідно з копією з генерального плану с.Малехів.