Внесено зміни до рішення «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій для населення у м. Львові»

  • 09.02.2018, 12:37
  • 2018
  • Ганна Пищула
Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив рішення «Про внесення зміни до рішення виконавчого комітету від 31.05.2011 № 561 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій для населення у м. Львові індивідуально по кожному будинку». За словами Ірини Маруняк, директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, коригування тарифів відбулося в частині заробітної плати.

фото: Олександр Мазуренко

«Пропонуємо внести зміни до рішення виконавчого комітету від 31.05.2011 № 561 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій для населення у м. Львові індивідуально по кожному будинку», в частині зміни розміру мінімальної заробітної плати.

У діючому тарифі передбачена мінімальна зарплата 3200 грн. У зв’язку із прийняттям Закону «Про державний бюджет України», мінімальна заробітна плата з 1 січня 2018 року становить 3723 грн. Тому у цій частині відбувається корекція тарифу.

Оголошення про зміни подано в пресу. Зауважень немає. Пропонується ввести в дію новий тариф з 1 березня», - розповіла Ірина Маруняк.

За її словами, тариф на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій у м. Львові формується індивідуально по кожному будинку, тому розмір оплати за 1 м2 зросте мінімально від на 0,13 грн, максимально на 0,43 грн.

«Ми зробили аналіз, як зміниться тариф на квартплату в одно-, дво- і трикімнатній квартирі. Якщо взяти однокімнатну квартиру в Галицькому районі, то ціна зросте на 6,85 грн. Якщо це двокімнатна квартира - ціна зросте в середньому до 20 грн. Якщо говорити про трикімнатну квартиру - ціна зросте більше як 20 грн», - додала Ірина Маруняк.