Держава не погасила комунальним підприємствам Львова 494 млн грн пільг і субсидій

  • 23.02.2018, 15:19
  • Ганна П’єх
Станом на сьогодні держава не погасила комунальним підприємствам Львова 494 млн. грн. пільг і субсидій. За словами Ірини Маруняк, директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, величезна сума заборгованості негативно впливає на життєдіяльність міста.

«Станом на сьогодні держава не погасила комунальним підприємствам Львова 494 млн. грн пільг і субсидій. По ЛКП маємо заборгованість у розмірі 27 млн. грн. Це дуже велика сума, що зумовлює вже їхню заборгованість за вивіз ТПВ, обслуговування ліфтів, оплату за електроенергію.

Не відшкодовано 9 млн. грн ЛМКП «Львівводоканал». Як наслідок є заборгованість «Львівводоканал» за електроенергію. Підприємство отримало лист від ПАТ «Львівобленерго», що, в разі не погашення заборгованості, буде відключено подачу електрики на об’єкти ЛМКП «Львівводоканал».

Ситуація напружена. Заборгованість по відшкодуванню пільг і субсидій не зменшується, а навпаки, зростає. Вчергове будемо скеровувати листи у відповідні міністерства», - розповіла Ірина Маруняк директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.