У Львові впровадять тимчасові заходи ощадності на заклик НАК «Нафтогаз України»

  • 02.03.2018, 15:02
  • Прес-служба ЛМР
На заклик НАК «Нафтогаз України» у Львові впровадять тимчасові заходи для зменшення споживання газу. Нагадаємо, сьогодні, 2 березня, НАК «Нафтогаз України» оприлюднила звернення до українців протягом наступних 3-4 днів зменшити споживання газу з метою зменшити можливі наслідки енергетичного шантажу з боку Росії.

Подачу тепла до навчальних закладів міста буде переведено в ощадливий режим. При цьому у приміщеннях буде забезпечено температуру необхідну для нормального і комфортного проходження навчального процесу.

Призупиняти навчання в школах і садочках Львова не будуть. Станом на сьогодні місто Львів працює у звичному режимі – опалення подається до усіх споживачів теплопостачальних підприємств: населення, школи, садочки, лікарні, поліклініки тощо.

На вихідні дні у навчальних закладах буде підтримуватися мінімальна температура, яка дозволяє працювати системі теплопостачання і уникнути замерзання трубопроводів.

У Львівській міській раді також закликали власників індивідуальних газових котлів зменшити споживання газу протягом наступних 4-х днів з метою економії.