Вчора «Львівтеплоенерго» зекономило 70 тис м куб газу

  • 03.03.2018, 10:59
  • 1165
  • Христина Процак
На заклик НАК «Нафтогаз України» у Львові впровадили тимчасові заходи для зменшення споживання газу. Як повідомили в ЛМКП «Львівтеплоенерго», 2 березня, у порівнянні з 1 березня, теплопостачальне підприємство міста використало на 70 тис м куб газу менше. На вихідні економія буде ще більшою, адже у навчальних закладах запроваджено режим ощадної подачі теплоносія, зі збереженням мінімальної температури, необхідної для того, щоб не замерзла система.

«Заходи економії почали впроваджувати вчора після обіду. Тому за сьогоднішній день економія газу буде ще більша. Оскільки вихідні дні і навчання в закладах освіти нема, служби проводять роботу щодо коригування температури теплоносія, але до такого рівня, щоб не замерзла система. Очікуємо, що економія в суботу-неділю орієнтовно складе 150 тис м куб газу в день», - розповів Степан Пакіж, директор ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Нагадаємо, вчора НАК «Нафтогаз України» оприлюднила звернення до українців протягом наступних 3-4 днів зменшити споживання газу, з метою зменшити можливі наслідки енергетичного шантажу з боку Росії.

У Львівській міській раді також закликали власників індивідуальних газових котлів зменшити споживання газу протягом наступних 4-х днів задля економії енергоресурсів.