Перейти до основного контенту
24°
Ясно
27 червня 2026
Субота
24°
Ясно
Вдень
28°
Ясно
Вночі
21°
Мінлива хмарність
28 червня 2026
Неділя
26°
Ясно
Вдень
30°
Ясно
Вночі
21°
Ясно
29 червня 2026
Понеділок
28°
Мінлива хмарність
Вдень
32°
Мінлива хмарність
Вночі
23°
Ясно
30 червня 2026
Вівторок
25°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
29°
Мінлива хмарність
Вночі
22°
Похмуро
01 липня 2026
Середа
25°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
25°
Похмуро
Вночі
23°
Дощ, Похмуро
02 липня 2026
Четвер
19°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
18°
Похмуро
Вночі
18°
Дощ, Похмуро

Протягом 2-4 березня ЛМКП «Львівтеплоенерго» зменшило споживання природного газу на 310167 м3

05 березня 2018, 11:16
Ганна П'єх
На заклик НАК «Нафтогаз України» у Львові впровадили тимчасові заходи для зменшення споживання газу. Як повідомили в ЛМКП «Львівтеплоенерго», за вихідні, 3-4 березня, теплопостачальне підприємство міста використало на 246372 м3 газу менше. На вихідні значна економія пов’язана з тим, що у навчальних закладах запроваджено режим ощадної подачі теплоносія, зі збереженням мінімальної температури, необхідної для того, щоб не замерзла система.

«Заходи економії почали впроваджувати з 2 березня після обіду. Тому за ці три дні, 2-4 березня, вдалося зменшити споживання природного газу на 310 167 м3. Зокрема, за суботу і неділю спожито на 246 372 м3 менше, оскільки на вихідних навчання в закладах освіти не було, наші служби проводили роботу щодо коригування температури теплоносія до такого рівня, щоб не замерзла система», - розповів Степан Пакіж, директор ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Нагадаємо, 2 березня НАК «Нафтогаз України» оприлюднила звернення до українців протягом наступних 3-4 днів зменшити споживання газу, з метою зменшити можливі наслідки енергетичного шантажу з боку Росії.

У Львівській міській раді також закликали власників індивідуальних газових котлів зменшити споживання газу протягом 4-х днів задля економії енергоресурсів.