С. Бабак про ремонт вул. Замарстинівської: «Ремонт включає все – і дорожнє покриття, і всі інженерні мережі»

  • 05.03.2018, 16:32
  • 637
  • Христина Процак
Ремонтна кампанія у Львові триває. Від сьогодні, 5 березня, перекрито рух транспорту на вул. Замарстинівській (від вул. Липинського до вул. Східної). Заплановано відремонтувати всю вулицю – дорожнє покриття та усі комунікації.

«10 днів тримались морози, тому ремонт вул. Замарстинівської розпочали зараз. Бачимо прогноз, що від завтра йде потепління, тому, не втрачаючи жодного дня, ми виходимо на ремонт вулиці. Ремонт включає все – і дорожнє покриття, і всі інженерні мережі (газові, електричні, водопостачання). Ремонт буде тривати орієнтовно 22 місяці – ми 2018, 2019 рік будемо в ремонті», - розповів Сергій Бабак, заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

У зв’язку з проведенням будівельних робіт з реконструкції вул. Замарстинівської (від вул. Липинського до вул. Східної), від сьогодні, 5 березня, з 10.00 год і до 19.00 год 31 грудня 2018 року, перекрито рух транспорту на вул. Замарстинівській (від вул. Липинського до вул. Східної).

Роботи виконує ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» на замовлення ЛКП «Львівавтодор».

Об’їзд дороги буде здійснюватися відповідно до розробленої схеми організації дорожнього руху.

Нагадаємо, 16 лютого, ЛКП «Львівавтодор» отримало дозвіл від Державної архітектурно-будівельної інспекції на проведення будівельних робіт на об’єкті «Реконструкція вул. Замарстинівської (від вул. Гайдамацької до вул. Торф’яної)».

відео: Андрій Андрух