У Львові нагородили кращого двірника, а також кращих працівників робітничих професій у всіх районах міста

  • 16.03.2018, 12:08
  • 2328
  • Прес-служба ЛМР
З нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, який відзначають у третю неділю березня, Львівська міська рада оголосила конкурс на кращого двірника міста Львова. Конкурс тривав з 7 березня до 14 березня. Голосування відбувалося на Фейсбук-сторінці «Гаряча лінія міста Львова». В коментарі під оголошенням про конкурс кожен міг подати ім’я та прізвище свого кандидата або зазначити адресу будинку, за якою було визначено двірника, який обслуговує цю вулицю. На звання кращого двірника претендували більше 100 кандидатів. Переможцем конкурсу став Мирослав Новоставський – двірник ЛКП «Південне», за якого проголосувало 130 осіб. Сьогодні він отримав нагороду від громади міста Львова. Також відзначено ще 5 двірників в інших районах, і 6 працівників робітничих професій. Нагороди вручив міський голова Львова Андрій Садовий.

фото: Олександр Мазуренко

«Кожного року ми відзначаємо День працівників комунального господарства. У цей день ми вітаємо кращих працівників. Тому я маю велику честь привітати вас і усіх, хто працює в цій галузі. Щиро дякує за вашу велику працю, яка є дуже складною. Велика подяка вам за те, що ви робите наше місто лагідним, домашнім і затишним.

Також мені приємно, що гості, які приїжджають до нас і гуляють вулицями нашого міста, говорять, що Львів має добру традицію чистоти. Так було завжди. Сьогодні для мене велика честь вітати також переможців конкурсу на визначення кращого двірника Львова. Це люди, які роблять цю чистоту кожного дня своєю важкою працею», - зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Переможцем конкурсу на визначення кращого двірника міста Львова став Мирослав Новоставський – двірник ЛКП «Південне», Франківської районної адміністрації, який обслуговує вул. В.Великого, 117. За нього проголосувало 130 осіб. Міський голова Львова Андрій Садовий вручив переможцю конкурсу Подяку від громади міста та сертифікат на автобусний тур «Вікенд в Європі: Краків, Прага, Відень та Будапешт» на двох осіб. Також Мирослав Новоставський отримає грошову премію в розмірі місячного посадового окладу.

Пан Мирослав 4 рік працює двірником. Його кандидатуру на конкурс подали мешканці району, який він прибирає. За кордоном п. Мирославу ще не доводилося бувати, тому місто допоможе у виготовлені закордонного паспорта. У мандрівку планує поїхати з дружиною. Секретом перемоги вважає сумлінне виконання своєї роботи.

«Треба жити у Львові, гордитися своїм містом і дбати про його чистоту. Не тільки для себе, а для людей. У мене, фактично, робота без графіку - поки люди вийдуть на роботу намагаюся, щоб вже було чисто. І не потрібно чекати, щоб начальник давав вказівку, а самому дбати про роботу і любити її», - впевнений Мирослав Новоставський.

Як повідомив Євген Бойко, в.о. директора департаменту «Адміністрація міського голови», на звання кращого двірника Львова претендувало більше 100 кандидатів. Активність львів’ян в голосуванні була високою. Відрив між переможцем і другим місцем становив більше 20 голосів.

«Цим конкурсом ми хотіли привернути увагу львів’ян до людей, які кожен день займаються важкою, рутинною працею. Активність львів’ян у голосуванні була високою. Голосування відбувалося на Фейсбук-сторінці «Гаряча лінія міста Львова». Голосування визначалося за принципом лайків, також писали прізвища двірників, або вулицю, яку він прибирає. Це все сумувалося. Львів’яни запропонували більше 100 кандидатів на перемогу. За результатами підрахунку, як і було обумовлено, ми вибрали 6 кращих двірників. Один з них став головним переможцем. Відрив між переможцем і другим місцем становив більше 20 голосів», - розповів Євген Бойко.

Також за щоденну віддану працю, особистий внесок у забезпечення життєдіяльності міста Львова та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, було нагороджено 5 кращих двірників районів Львова (відповідно до голосування на Фейсбук-сторінці «Гаряча лінія міста Львова»): Галину Височанську – двірник ЛКП «Рясне-403», Шевченківської РА, Михайла Новікова – двірник ЛКП «Управитель», Личаківської РА, Любов Залипську – двірник ЛКП «Княже місто», Галицької РА, Надію Лабіш – двірник ЛКП «Старий Сихів», Сихівської РА, Анну Дудку – двірник ЛКП «Богданівка», Залізничної РА. Вони отримали Подяки, грошову премію та сертифікати на мандрівку «Камянець-Подільський круїз».

Як повідомили в управлінні житлового господарства ЛМР, станом на сьогодні у Львові працює 1933 двірників: 207 осіб у Галицькій РА, 274 особи-  у Залізничній РА, 231 особа - у Личаківській РА, 461 особа - у Сихівській РА, 432 особи - у Франківській РА, та 328 осіб - у Шевченківській РА.

Також міський голова вручив Подяки і сертифікати на екскурсію в центральній частині міста Львова 6 працівникам робітничих професій з ЛКП із 6-ти районів міста, а саме:

Петрові Гунько – слюсар-сантехнік ЛКП «Управитель» (Личаківська РА);

Володимиру Шелюху – покрівельник ЛКП «Старий Львів» (Галицька РА);

Наталі Квятковській – маляр ЛКП «Затишне» (Франківська РА);

Роману Михасіву – електрик ЛКП «Богданівка» (Залізнична РА);

Івану Гнатіву – слюсар-сантехнік ТзОВ ЖЕП «Стимул-Сихів» (Сихівська РА);

Роману Салінському – столяр ЛКП «Варшавське-407» (Шевченківська РА).

Довідка

День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення — професійне свято працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення України. Відзначається щорічно у третю неділю березня.

Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, а також професійних спілок…» згідно з Указом Президента України «Про День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення» від 15 лютого 1994 року № 46/94.

відео: Андрій Андрух