Вночі та зранку в місті працювала 51 одиниця снігоприбиральної техніки

  • 20.03.2018, 09:32
  • 597
  • Романа Куць
Станом на 07.00 год ранку в місті працювала 51 одиниця снігоприбиральної техніки, ще 66 машин були на чергуванні. Для посипання доріг та хідників використали 362 м куб піскосуміші. Загалом до роботи було залучено 3 підмітальні машини, 26 піскорозкидувачів, 6 навантажувачів,16 тракторів.

Відтак, у Галицькому районі міста Львова працювало 13 одиниць снігоприбиральної техніки, у Франківському – 8 одиниць, у Залізничному – 9 одиниць, у Шевченківському – 8 одиниць, у Личаківському – 6 одиниць, у Сихівському – 7 одиниць.

«Всю ніч працювала снігоприбиральна техніка. Зараз чистимо хідники, прибудинкові території, працюють двірники. Я об’їжджаю дороги міста, вони почищені, транспорт курсує.

ШРП випустили трактори, збираємо сніг біля тротуарів, а також очищуємо підйоми доріг від «каші», аби машини могли їздити безперешкодно. Зараз ШРП Галицького району вже випустило підмітальні машини. Будемо дивитись по кількості опадів і випускати іншу техніку», - зазначила директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Ірина Маруняк.

Мешканців просять звертатись на «Гарячу лінію міста» за номером 15-80, або ж залишати інформацію на фейсбук-сторінці, для оперативного реагування та прийняття управлінських рішень в разі виникнення критичних чи надзвичайних ситуацій.

Львівська міська рада також звертається до приватного бізнесу з проханням забезпечити належний благоустрій та прибирання територій біля магазинів, закладів харчування, торгових центрів тощо.

Усіх мешканців та гостей міста просять бути не байдужими та в разі потреби надавати допомогу людям, які цього потребуватимуть, або повідомляти про такі випадки відповідні служби.

Довідка

Стежити за роботою снігоприбиральної техніки он-лайн можна тут: http://lviv.art-security.com/report/graph