Перейти до основного контенту
21°
Ясно
15 серпня 2026
Субота
21°
Ясно
Вдень
26°
Ясно
Вночі
14°
Ясно
16 серпня 2026
Неділя
25°
Ясно
Вдень
32°
Ясно
Вночі
19°
Ясно
17 серпня 2026
Понеділок
23°
Похмуро
Вдень
28°
Мінлива хмарність
Вночі
22°
Похмуро
18 серпня 2026
Вівторок
16°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
15°
Дощ, Похмуро
Вночі
17°
Дощ, Похмуро
19 серпня 2026
Середа
16°
Мінлива хмарність
Вдень
14°
Похмуро
Вночі
13°
Похмуро
20 серпня 2026
Четвер
18°
Мінлива хмарність
Вдень
20°
Мінлива хмарність
Вночі
17°
Мінлива хмарність

Комунальні служби Львова прибирають місто до Великодня

27 березня 2018, 12:19
Ганна П'єх
Як повідомила директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Ірина Маруняк, з понеділка, 26 березня, комунальні служби розпочали активні роботи з прибирання і підготовки міста до Великодніх свят: проводиться очистка і прибирання прибудинкової території, прибирання прибордюрної частини доріг, розпочато ямкові ремонти, очистку дощоприймачів, фарбування турнікетів та ін.

«Ми готуємося до Великодніх свят. Місто має бути чистим. Тому, в першу чергу, прибираємо прибордюрну частину доріг, прибудинкові території та дороги від піскосуміші, яка була висипана протягом зимового періоду. Проводимо ямковий ремонт доріг. Плануємо до Великодніх свят максимально ліквідувати ями на дорогах.

З понеділка, тобто від вчора, розпочали очистку дощоприймачів. Роботи проводять ШРП відповідно до сформованих графіків. Плануємо ці роботи завершити до кінця квітня, початку травня.

Також фарбуємо турнікети, фарбуємо стійки знаків та очищаємо їх від реклами. Чистимо, миємо і фарбуємо зупинки, щоб вони гарно виглядали і були привабливими для наших мешканців. Також ЛКП проводить миття сходових кліток і вікон, проводить прибирання прибудинкової території. Адже сніг зійшов, але є сміття на газонах.

Наше завдання – максимально прибрати Львів до Великодня, щоб місто було чистим і прибраним, як кожна домівка», - розповіла Ірина Маруняк.