У смт. Рудно побудують каналізаційну насосну станцію: ЛМКП «Львівводоканал» отримав дозвіл на будівництво

• 19.10.2018, 12:32
  • Ганна П’єх
Сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення «Про надання ЛМКП «Львівводоканал» функцій замовника на виконання робіт на об’єкті «Будівництво каналізаційно насосної станції (КНС) на вул. Лесі Українки у смт. Рудне Залізничного району м. Львова». Як повідомив Олександр Одинець, начальник управління інженерного господарства ЛМР, будівельні роботи розпочнуться з наступного року.

«Проект будівництва каналізаційної насосної станції у смт. Рудно виготовила Рудненська селищна рада. Проект готовий, пройшов експертизу. Зараз його передають нам і будемо запускати в роботу. До кінця року буде можливість закупити обладнання, а будівельні роботи розпочнуться наступного року. Роботи виконуватиме ЛМКП «Львівводоканал», — доповів Олександр Одинець, начальник управління інженерного господарства ЛМР.