Ремонтні бригади ЛМКП «Львівводоканал» проводять заміну аварійної ділянки магістрального водопроводу «Винники-Довга»

• 16.04.2019, 18:12
  • Ганна П’єх
Ремонтні бригади ЛМКП «Львівводоканал» проводять роботи із заміни однієї з аварійних ділянок магістрального водопроводу «Винники-Довга». Роботи розпочалися сьогодні зранку і триватимуть до повного завершення та відновлення стабільного водопостачання у м. Винники, смт. Чишки та частини вулиць Личаківського і Сихівського районів Львова.

«Заміна водопроводу «Винники-Довга» — це надзвичайно важливі роботи, оскільки цей водопровід давно вичерпав свій термін експлуатації і перебуває в критичному стані. На трубопроводі часто трапляються аварії і «Львівводоканал» змушений частинами міняти найбільш критичні ділянки цього водопроводу. За минулий рік на цьому водопроводі трапилося до 300 аварій. Фактично кожного дня трапляються витоки води, до ліквідації яких були задіяні бригади нашого підприємства.

Вся ділянка водопроводу має довжину 14 км. На повну заміну водопроводу потрібні сотні мільйонів гривень. Наразі такого фінансування немає, тому заміна проводиться частинами.

Роботи, які проводяться сьогодні, проводяться за власний кошт «Львівводоканалу». На наступний тиждень плануємо проводити роботи із заміни іншої ділянки цього водопроводу. До фінансування робіт залучаються кошти і з міського бюджету Львова", — розповіла Уляна Горбата, речник ЛМКП «Львівводоканал».

Як повідомив Володимир Паньків, заступник головного інженера ЛМКП «Львівводоканал» з водопостачання, водопровід «Винники-Довга» експлуатується з 1985 року. Сьогодні проводиться заміна 60 м. п. цього водопроводу.

«Роботи проводитимемо до того часу, поки повністю їх не завершимо і не відновимо нормальне водопостачання. Згідно з технологічними нормами, після завершення зварювальних робіт буде проведена дезінфекція і промивка водопроводу, а відтак — введення його в експлуатацію», — додав Володимир Паньків.

Нагадаємо, у зв'язку з плановими роботами, пов’язаними з заміною аварійної ділянки трубопроводу діаметром 1000 мм на магістральному водогоні «Винники — Довга», від сьогодні, 16 квітня, до 08.00 год 17 квітня буде припинено подачу води в м. Винники, смт. Чишки, а в Личаківський район, обмежений вулицями: Шафарика, Дж. Вашингтона, Пасічна, Лисинецька, Китайська, Медової Печери і в Сихівський район, обмежений вулицями: Дунайська, Дністерська, Раковського, Липова Алея, Зелена, Керченська і прилеглі до них вулиці подача води буде здійснюватися з пониженим тиском.

Стабільне водопостачання очікується 17 квітня після 18.00 год.

відео: Андрій Андрій