Виконавчий комітет ЛМР продовжив ТОВ «АВЕ Львів» термін користування перевантажувальною станцією на вул. Північній

• 19.04.2019, 12:41
  • Ганна П’єх
До Львівської міської ради надійшло чергове звернення від ТОВ «АВЕ Львів» з проханням продовжити термін користування перевантажувальною станцією на вул. Північній. З огляду на ліквідацію накопичених відходів на перевантажувальній станції, виконавчий комітет продовжив термін користування станцією на 30 днів.

фото: Олександр Мазуренко

«Інформую, що 11 квітня ТОВ „АВЕ Львів“ ліквідувало все накопичення відходів, що назбиралося на перевантажувальній станції. Зараз перевантаження здійснюється по принципу „з коліс на колеса“», — доповів Сергій Сало, в. о директора департаменту з питань поводження з відходами.

Присутній на засіданні виконавчого комітету керівник ТОВ «АВЕ Львів» Олег Гайовишин, розповів, що компанія ТОВ «АВЕ Львів» здійснює вивіз сміття ще з Кам’янко-Бузького, Жовківського і Городоцького районів. У тих районах перевантажувальної станції немає, тому частково сміття з цих міст перевозиться до Львова для перевантаження. Також ТОВ «АВЕ Львів» продовжує роботу над пошуком ділянки для перевантаження за межами Львова. Вже опрацювали більше 150 об’єктів, на яких можна було б облаштувати станцію, однак всюди відмовляють.

«А чому б не облаштувати локальні перевантажувальні станції у тих містах, з яких ви ще вивозите сміття, і в такий спосіб зняти проблему? Адже ця ситуація триває вже впродовж 2−3 років. Це не чесно. Тим більше, що на території, на якій у нас ви здійснюєте перевантаження, має бути ІІ черга індустріального парку. Тому нам треба цю перевантажувальну станцію звідси забирати. Єдиний варіант, щоб ці міста, з яких ви вивозите сміття, дозволили на їхніх територіях розмістити перевантажувальні станції. Тому необхідно пропрацювати з тими населеними пунктами. Думаю, якщо зніметься тиск, то вивіз сміття ввійде в нормальне русло», — відзначив міський голова Львова Андрій Садовий.

відео: Андрій Андрух