ЛМКП «Львівводоканал» готується до проведення святкування Поливаного понеділка на пл. Ринок

• 24.04.2019, 14:07
  • Ганна П’єх
Традиційно уже шостий рік поспіль перед входом до Ратуші у Львові влаштовують Поливаний понеділок. Аби зберегти традиції другого дня Великодня і водночас не перетворювати цих звичаїв на безлад, усіх прихильників водяних забав запрошують 29 квітня на центральну площу міста. Сьогодні працівники ЛМКП «Львівводоканалу» випробовують спеціальні установки, з яких у Поливаний понеділок можна буде черпати воду.

«Сьогодні ми монтуємо та випробовуємо на площі Ринок спеціальні установки, з яких можна буде черпати воду. А вже в понеділок такі установки працюватимуть, й всі охочі львів’яни та гості міста, зможуть взяти участь у забаві. Сподіваємося, що облиті будуть лише ті учасники дійства, які самі цього забажають», — повідомили у ЛМКП «Львівводоканал».