Поточний ремонт пр. Чорновола продовжено: сьогодні буде обмежено рух транспорту на ділянці від вул. Зернова до вул. Городоцька

  • 29.07.2019, 10:29
  • 412
  • Ганна Пищула
Як повідомили в департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, у зв’язку з погодними умовами, продовжено термін поточного ремонту на пр. Чорновола. Так, до 22.00 год. 29 липня 2019 року буде обмежено рух транспорту на проспекті, на ділянці від вул. Зернова до вул. Городоцька. Тролейбус № 33 курсуватиме до ТЦ «Форум».

З метою проведення дорожньо-ремонтних робіт до 22.00 год. 29 липня 2019 року буде обмежено для руху транспорту пр. Чорновола, на ділянці від вул. Зернова до вул. Городоцька. Роботи виконує ТзОВ «Онур». Об’їзд здійснюватиметься відповідно до розробленої тимчасової схеми організації дорожнього руху. Тролейбус № 33 курсуватиме до ТЦ «Форум».

Департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради просить вибачення у мешканців за тимчасові незручності, пов’язані з проведенням необхідних ремонтних робіт.

Нагадаємо, з 24 липня розпочався поточний ремонт пр Чорновола, на ділянці від вул. Під Дубом до вул. Городоцька. Перекриття руху транспорту відбувалося частинами.