Хідники та велодоріжку на вул. Угорській забудовник має облаштувати до кінця вересня
«Щодо виконання робіт з благоустрою на вул. Угорській біля колишнього „Полярону“, то проект розробив „Інститут просторового розвитку“, всі пропозиції враховані. Там зараз тривають роботи, влаштовується кишеня без заїзду автотранспорту, а також влаштовується велосипедна доріжка. З підрядником спілкувались, роботи планують завершити до кінця вересня», — розповіла Галина Гладяк, голова Сихівської районної адміністрації.
За словами голови району, забудовник також мав профінансувати лікування дерев баргяника.
«Роботи виконує забудовник своїм коштом. „Інститут просторового розвитку“ розробив проект благоустрою з облаштуванням зупинки громадського транспорту без заїзної кишені, з велодоріжкою і хідниками. Там збудовано офісні приміщення. Також забудовник мав профінансувати лікування багряника, який там залишився», — додала Галина Гладяк.