На вул. Ранковій завершують облаштування закритого контейнерного майданчика

  • 18.09.2019, 16:36
  • 440
  • Наталія Козак
Процес облаштування закритого контейнерного майданчика на вул. Ранковій, 49 у Залізничному районі Львова знаходиться на фінальній стадії. Про це повідомило ЛКП «Львівспецкомунтранс». Відомо, що вже встановлено підземну платформу, яка автоматично піднімається за допомогою гідравліки, та вмонтовано компактні урни на поверхні. Самі ж контейнери розташовуватимуться повністю під землею.

«Підприємство встановить 4 контейнери однакового об’єму: усі будуть призначені для змішаних відходів — по 1,1 м 3 кожен. Поряд також стоятимуть нові контейнери закритого типу, так званих „дзвіночків“, для збору пластику та скла. Нова технологія дозволяє локалізувати неприємні запахи, робить прибудинкову територію естетично привабливішою за рахунок того, що контейнери заховані повністю під землею, сприяє покращенню санітарного стану загалом, вміщує набагато більше відходів, забезпечує ретельне сортування та захищає сміття від опадів та вітру», — розповіли у ЛКП «Львівспецкомунтранс».

Нагадаємо, 14 червня цього року виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення «Про влаштування підземного контейнерного майданчика для збору побутових відходів».