Мерія Львова спільно з аеропортом опрацює питання безпеки через птахів, а також звернеться в ЛОДА про ділянку для «АВЕ» на території області

• 10.10.2019, 11:12
  • Христина Процак
Спільно з керівництвом львівського летовища та компаніями, які здійснюють вивезення ТПВ у Львові, буде врегульовано питання безпеки функціонування аеропорту і скупчення птахів, котрі можуть завдавати шкоди якісній роботі летовища. Як зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова, також потребує якісного опрацювання питання роботи таксі біля аеропорту.

«Ми це питання дебатували у форматі виконкому. Перевантажувальна станція «Спецкомунтрансу» є на віддалі 2,5 км, там ідеальний порядок, а по станції «АВЕ» є проблеми, вони отримали вже 10 попереджень і зобов’язані знайти локацію. Вони займаються вивезенням сміття з області. Ми їм тимчасово це продовжуємо, але воно вже доходить до межі. Треба переговорити з депутатами області, щоб знайти локацію в межах області. Багато міст області мають труднощі з вивозом відходів, місто Львів їм допомагає, але місце на таку станцію треба знайти, щоб переселити «АВЕ». Треба звернутись до керівництва ЛОДА. Щодо летовища, якщо треба докупити устаткування, щоб відганяти птахів, то ми готові допомогти летовищу.

Керівник аеропорту — фаховий і грамотний спеціаліст, ми маємо ріст польотів на 50%. Пропоную нашим фахівцям провести робочу зустріч і вирішити дві проблеми. Там є проблема з таксі. Треба ініціювати звернення до Уряду, бо у нас сприяють всім і ця діяльність таксі часом є на межі. Людина має сідати в таксі на першій лінії, також це стосується, коли людина приїжджає і має потребу вивантажити речі. На летовищі є обмеження. Треба зробити спільну зустріч, взяти керівництво СБУ, спільно це питання опрацювати. Тетяна Романовська зробила багато для розвитку аеропорту у Львові", — прокоментував міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, вчора питання про безпечне функціонування ДП «Міжнародний аеропорт „Львів“ імені Данила Галицького» на виконкомі не розглядали, оскільки керівник летовища не змогла бути присутня, але всі ці питання опрацювали в робочому порядку.